BGP

Novice

  • Kaj je fiber kaseta?

    Kaj je fiber kaseta?

    S hitrim naraščanjem števila omrežnih povezav in prenosov podatkov bi moralo biti upravljanje kablov deležno dovolj pozornosti tudi pri postavitvah podatkovnih centrov.Pravzaprav obstajajo predvsem trije dejavniki, ki vplivajo na učinkovitost dobro delujočega omrežja.
    Preberi več
  • Patch kabel iz optičnih vlaken OM5

    Patch kabel iz optičnih vlaken OM5

    Kakšne so prednosti priključnega kabla iz optičnih vlaken om5 in kakšna so njegova področja uporabe?Optično vlakno OM5 temelji na optičnem vlaknu OM3 / OM4, njegova zmogljivost pa je razširjena tako, da podpira več valovnih dolžin.Prvotna zasnova optičnega vlakna om5 je izpolnjevanje delitve valovne dolžine ...
    Preberi več
  • Kako izvesti varnostni pregled mostička za optična vlakna?

    Kako izvesti varnostni pregled mostička za optična vlakna?

    Mostiček za optična vlakna se uporablja za izdelavo mostička od opreme do povezave ožičenja z optičnimi vlakni.Pogosto se uporablja med optičnim oddajnikom in priključno omarico.Omrežna komunikacija zahteva, da je vsa oprema varna in odblokirana.Dokler bo majhna vmesna okvara opreme povzročila prekinitev signala...
    Preberi več
  • Kakšne so značilnosti enomodnega vlakna?

    Kakšne so značilnosti enomodnega vlakna?

    Enomodovna vlakna: osrednje stekleno jedro je zelo tanko (premer jedra je običajno 9 ali 10) μ m), prenaša se lahko samo en način optičnega vlakna.Intermodalna razpršenost enomodnega vlakna je zelo majhna, kar je primerno za komunikacijo na daljavo, vendar obstajajo tudi razpršeni materiali ...
    Preberi več
  • Priročnik za komplet za pretvorbo priključka MTP Pro

    Priročnik za komplet za pretvorbo priključka MTP Pro

    Uporaba MTP ®/ Ko je mostiček za optična vlakna MPO ožičen, so njegova polarnost ter moška in ženska glava dejavniki, ki potrebujejo posebno pozornost, saj ko je izbrana napačna polarnost ali moška in ženska glava, omrežje optičnih vlaken ne bo moglo vzpostaviti komunikacije povezava.Torej izberite ri...
    Preberi več
  • MPO / MTP Tip kabla z optičnimi vlakni, moški in ženski konektor, polarnost

    MPO / MTP Tip kabla z optičnimi vlakni, moški in ženski konektor, polarnost

    Za vse večje povpraševanje po hitrih in zmogljivih optičnih komunikacijskih sistemih sta priključek za optična vlakna MTP / MPO in mostiček za optična vlakna idealna shema za izpolnjevanje zahtev visoke gostote ožičenja podatkovnega centra.Zaradi svojih prednosti velikega števila jeder, majhne prostornine in visoke...
    Preberi več
  • Kaj je povezovalni kabel z optičnimi vlakni?

    Kaj je povezovalni kabel z optičnimi vlakni?

    Povezovalni kabel iz optičnih vlaken: Po obdelavi kabla z optičnimi vlakni in priključka za optična vlakna z določenim postopkom pritrdite priključek za optična vlakna na obeh koncih kabla iz optičnih vlaken, tako da se oblikuje povezovalni kabel iz optičnih vlaken s kablom iz optičnih vlaken na sredini in optična vlakna c...
    Preberi več
  • Razlike med povezovalnim kablom iz optičnih vlaken LC/SC/FC/ST

    Razlike med povezovalnim kablom iz optičnih vlaken LC/SC/FC/ST

    med konektorji za optična vlakna Premostitve za optična vlakna so na splošno razvrščene po namestitvi konektorjev.FC, ST, SC in LC premostitveni konektorji za optična vlakna so običajni.Kakšne so značilnosti in razlike teh štirih optičnih skakalcev...
    Preberi več
  • Fiber Pigtail

    Fiber Pigtail

    Fiber pigtail se nanaša na konektor, podoben polovičnemu mostičku, ki se uporablja za povezavo optičnega vlakna in spojnika za optična vlakna.Vključuje premostitveni konektor in del optičnega vlakna.Ali priključite prenosno opremo in stojala ODF itd. Samo en konec optičnega...
    Preberi več
  • Polariteta LC/SC in MPO/MTP vlaken

    Polariteta LC/SC in MPO/MTP vlaken

    Dupleksno vlakno in polarnost Pri uporabi optičnega vlakna 10G se za dvosmerni prenos podatkov uporabljata dve optični vlakni.En konec vsakega optičnega vlakna je povezan z oddajnikom, drugi konec pa s sprejemnikom.Oboje je nepogrešljivo.Imenujemo jih duplex optica...
    Preberi več
  • Polariteta LC/SC in MPO/MTP vlaken

    Polariteta LC/SC in MPO/MTP vlaken

    Dupleksno vlakno in polarnost Pri uporabi optičnega vlakna 10G se za dvosmerni prenos podatkov uporabljata dve optični vlakni.En konec vsakega optičnega vlakna je povezan z oddajnikom, drugi konec pa s sprejemnikom.Oboje je nepogrešljivo.Imenujemo jih duplex optični...
    Preberi več
  • KAJ JE OPTIČNI KABEL MPO / MTP 16 S PRIKLJUČKOM?

    KAJ JE OPTIČNI KABEL MPO / MTP 16 S PRIKLJUČKOM?

    16-jedrni optični kabel MPO / MTP je nova vrsta sklopov vlaken, ki podpirajo prenos 400G, osnovni tračni sistemi MPO so na voljo v različicah z 8, 12 in 24 vlakni.Sestavi so na voljo v enovrstnih konfiguracijah s 16 vlakni in 32 vlakni (2 × 16), da se doseže največja gostota ...
    Preberi več
123Naprej >>> Stran 1 / 3